Prvi Lovački bal Sisačko-moslavačke županije

Sisak- Prvi Lovački bal Sisačko-moslavačke županije održan je 9. prosinca, u zajedničkoj organizaciji Sisačko-moslavačke županije i Lovačkog saveza  Sisačko-moslavačke županije te pod pokroviteljstvom Ive Žinića, sisačko-moslavačkog župana.

2017lba58

Lovački bal , za čije je održavanje, pokrenuta inicijativa prije nepunih dva mjeseca dana, naišao je na opće odobrava

nje i podršku  lovaca kojih na ovom području ima preko 2700.

Odaziv na prvi Lovački bal, bio je u skladu s očekivanim najavama , tako da se pozivu odazvalo gotovo 350 uzvanika, predstavnika lovačkih udruga, Sisačko-moslavačke županije, te nadležnih ministarstava.

Pored predstavnika Izvršnog odbora Lovačkog saveza Sisačko-moslavačke županije, balu je nazočio  župan Ivo Žinić, Ivanka Roksandić predsjednica Županijske skupštine i zamjenik župana Roman Rosavec.

Prepunoj sali obratili su se Vlado Kireta, predsjednik Lovačko saveza Sisačko-moslavačke župnije i  župan Ivo Žinić, koji su osim upućeih prigodnih riječi i otvorili bal plesom  sa svojim suprugama.

2017lba74

Za dobru atmosferu pobrinuo se Davor Dretal Drele vođenjem programa i prigodnim doskočicama, uz muziku grupa ”Meteori” i ”Prima Band”.

Izvrsna atmosfera je zadržala većinu sudionika prvog Lovačkog bala Sisačko-moslavačke županije do ranih jutarnjih sati, uz obvezu organiziranja istoga naredne godine.(Boris Savić)